ورک‌ شاپ پوستر خلیج فارس در فرهنگسرای فردوس برگزار می شود.

این کارگاه بخشی از ششمین جشنواره‌ی بین‌المللی پوستر خلیج فارس است که از ۲۵ تا ۲۸ فروردین ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ زیر نظر محمد اردلانی برگزار خواهد شد.

این کارگاه بخشی از ششمین جشنواره‌ی بین‌المللی پوستر خلیج فارس است که امسال به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 5 سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و پایگاه اینترنتی خلیج فارس ما در حال برگزاریست.

ورکشاپ پوستر خلیج فارس از ۲۵ تا ۲۸ فروردین ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ زیر نظر محمد اردلانی در فرهنگسرای فردوس برگزار خواهد شد و هنرمندان برای حضور در این کارگاه عملی، باید پنج نمونه از پوسترهای خود (با هر موضوعی، صرفا جهت احراز توانایی گرافیک) درقطع ۵۰۰ در ۷۰۰ پیکسل با فرمت JPG، به همراه بیوگرافی و اطلاعات تماس، تا تاریخ ۲۳ فروردین ‌ماه به پست الکترونیک کارگاه به نشانی ( Posters.Workshop@gmail.com ) ارسال فرمایند.
با توجه به فضای کارگاه، حداکثر ۲۰ نفر از متقاضیان برای حضور در این کارگاه انتخاب خواهند شد که همراه داشتن لپ‌تاپ برایشان الزامی است.
آثار برتر طراحی شده در کارگاه، ضمن حضور در نمایشگاه برای جوایز جشنواره داوری و برای نیازهای بصری برگزارکننده در قالب بیلبورد، پوستر، کارت، بروشور، لباس، تمبر و ... استفاده خواهد شد.
گفتنی است محمد اردلانی(سرپرست این ورکشاپ) عضو رسمی انجمن صنفی و عضو افتخاری شبکه طراحان گرافیک ایران است و عناوین بسیاری همچون برگزیده نخستین جشنواره تج